19 اردیبهشت 1402
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 2 دقیقه
' 2
بازدید مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای قزاقستان از هلدینگ صنایع غذایی مجتبی در یزد

به گزارش دس تو دس، آقای ماکسیم مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای اسمال از کشور قزاقستان در جریان سفر تجاری خود به ایران ضمن حضور در نمایشگاه ایران اکسپو 2023 و بازدید از غرفه های استان یزد به شهر یزد سفر کرده و از کارخانه مجتبی بازدید کرد.

در این بازدید آقای محبی پور مدیرعامل کارخانه آب میوه مجتبی؛ آقای امیر نجفی مدیرعامل مجموعه پلتفرم دس تو دس به نمایندگی از هلدینگ مجتبی در امر صادرات، آقای علیان از شرکت مدیریتی پارس فیدار مهمان خارجی خود را همراهی کردند.

انعقاد تفاهم نامه و خرید محصول از هلدینگ صنایع غذایی مجتبی به میزان 100 تن در ماه جهت صادرات به کشور قزاقستان دستاورد این بازدید برای هلدینگ صنایع غذایی مجتبی بود.

دیدگاه

دیدگاه شما

پیشنهادی برای شما

نایلون های عریض کشاورزی نایلون های عریض3الی 10متری

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

فرش ماشینی نگین کسری فرش ماشینی زمینه کرمی

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

تابلو برق EK36 Electrical panel EK36

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

رفع مسئولیت

مطالب بخش سبک زندگی « دسـ تو دسـ » در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند . تیم تحریریه‌ی « دسـ تو دسـ » همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود « دسـ تو دسـ » اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب « دسـ تو دسـ » را به کار بگیرد و با توجه به آنچه گفته شد، « دسـ تو دسـ » مسئولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند

+
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین
Loading...