11 دی 1348
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 2 دقیقه
' 2
حضور شرکت یزد پلیمر در نمایشگاه صنعت ساختمان

شرکت یزد پلیمر در راستای ارتباط مستقیم و مستمر با فعالان صنعت ساختمان همانند سال های گذشته در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان حضور فعال خواهد داشت. 

از آنجا که برگزاری نمایشگاه های مختلف بستری مناسب جهت ارتباط مستقیم با مشتریان و مصرف کنندگان محصولات شرکت های تولیدی فراهم می آورد، شرکت یزد پلیمر جهت بهره مندی از این بستر و نظرات فعالان صنعت ساختمان برای سیزدهمین سال متوالی در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان حضور فعال خواهد داشت.

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران یکی از بزرگترین نمایشگاه ساختمان منطقه است که بسیاری از شرکت های معتبر داخلی و خارجی در آن حضور دارند. 

بدینوسیله از کلیه علاقه مندان و فعالان صنعت ساختمان دعوت می شود از غرفه این شرکت واقع در ورودی سالن 10-11 بازدید به عمل بیاورند.

دیدگاه

دیدگاه شما

پیشنهادی برای شما

نایلون های عریض کشاورزی نایلون های عریض3الی 10متری

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

فرش ماشینی نگین کسری فرش ماشینی زمینه کرمی

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

تابلو برق EK36 Electrical panel EK36

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

رفع مسئولیت

مطالب بخش سبک زندگی « دسـ تو دسـ » در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند . تیم تحریریه‌ی « دسـ تو دسـ » همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود « دسـ تو دسـ » اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب « دسـ تو دسـ » را به کار بگیرد و با توجه به آنچه گفته شد، « دسـ تو دسـ » مسئولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند

+
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین
Loading...