1 اردیبهشت 1403
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 2 دقیقه
' 2
راهنمای تکمیل اطلاعات تامین کننده در پلتفرم دست تو دست

  1. برای تکمیل اطلاعات در پنل تامین کننده در پلتفرم دست تو دست ابتدا از وارد صفحه تامین کننده دست تو دست شوید. سپس شماره موبایل خود را وارد نمایید؛ در این مرحله کد 4 رقمی که به تلفن همراه شما پیامک شده را در کادر وارد نمایید. برای تکمیل اطلاعات غرفه نمایشگاه آنلاین خود اینجا را کلیک کنید.

2. روی نام پنل خود کلیک نمایید.

3. از صفحه باز شده، بخش هدر روی گزینه تنظیمات رفته و گزینه اطلاعات پایه را انتخاب کنید.

4. صفحه ای برای شما باز می شود که در آن 8 فیلد تکمیل اطلاعات قرار دارد. برای گزینه هایی که کنارشان ستاره قرار گرفته، پر کردن فیلد الزامی است.
پس از تکمیل اطلاعات فیلد‌ها روی گزینه ثبت اطلاعات کلیک نمایید.

5. در این مرحله اطلاعات شما با موفقیت در پنلتان ذخیره خواهد شد.

برای اینکه بتوانید از پنل فروشگاهی خود در پلتفرم دست تو دست درآمد زایی داشته باشید. باید فرایند درج محصولات و خدمات خود را در پلتفرم دست تو دست آغاز کنید. با مقاله راهنمای درج اولیه محصول دست تو دست شما هستیم.

 

دیدگاه

دیدگاه شما

پیشنهادی برای شما

نایلون های عریض کشاورزی نایلون های عریض3الی 10متری

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

فرش ماشینی نگین کسری فرش ماشینی زمینه کرمی

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

تابلو برق EK36 Electrical panel EK36

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

رفع مسئولیت

مطالب بخش سبک زندگی « دسـ تو دسـ » در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند . تیم تحریریه‌ی « دسـ تو دسـ » همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود « دسـ تو دسـ » اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب « دسـ تو دسـ » را به کار بگیرد و با توجه به آنچه گفته شد، « دسـ تو دسـ » مسئولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند

+
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین
Loading...