2 بهمن 1402
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 7 دقیقه
' 7
دست تو دست سامانه توسعه منفعت فراگیر

دست تو دست سامانه‌ای است که با هدف توسعه منفعت فراگیر در ایران فعالیت خود را آغاز نموده است. سایت دست تو دست در زمینه‌های مختلفی در حال ارائه خدمات می‌باشد.
از خدمات ارائه شده در پلتفرم دست تو دست می‌توان به فروشگاه دست تو دست، سازمان‌های دست تو دست، سامانه نیازمندی‌ها و پراکندگی جغرافیایی مشاغل ایران اشاره کرد.

فروشگاه اینترنتی دست تو دست

فروشگاه اینترنتی دست تو دست یک فروشگاه آنلاین است که در آن هر نمونه کالایی در با کیفیت ترین نوع و بهترین قیمت ممکن ارائه شده است.
دلیل اینکه با این اطمینان از محصولات موجود در فروشگاه دست تو دست صحبت می‌شود، این موضوع است که نمایندگان اصلی دست تو دست از طریق پنل شهر و روستای خود بصورت دوره ای از محصولات تامین کنندگان بازدید نموده و از طریق پنل سازمان‌ها و مدیران دست تو دست نیاز‌های تامین کننده برای پیش برد اموراشان در بهترین حالت ممکن برطرف می شود.
از طرفی بهترین قیمت ارائه شده در دست تو دست به این دلیل است که هر فروشنده ای در پنل یک غرفه دارد و می‌تواند محصولاتش را بدون واسطه به دست متقاضی برساند.

برای ثبت سفارش محصول در فروشگاه دست تو دست کافی است پس از بازدید صفحه، در صورت قیمت داشتن محصول خرید خود را نهایی کنید. و در صورت نبود قیمت و دارا بودن گزینه تماس با غرفه دار با فروشنده اصلی ارتباط بگیرید و محصولات مد نظر خود را خریداری نمایید.

از طرفی فروشگاه دست تو دست پنل تامین کننده نیز دارد، بنابراین این امکان برای کلیه افراد فراهم است که در صورت دارا بودن شرایط لازم به عنوان فروشنده در پنل ثبت نام کنند.

دست تو دست سازمان ها

دست تو دست سازمان‌ها سامانه‌ای است که دست تو دست با هدف فراهم نمودن ارتباط بین صنایع مختلف و سازمان ها ایجاد نموده است. به عبارتی اختصاص دادن پنل به سازمان‌های مختلف و معرفی خدمات ارائه شده توسط آن‌ها به صنایع کمک می‌کند پس از بازدید از صفحه سازمان مربوطه و کسب اطلاعات لازم بتوانند با کمک دست تو دست بهترین نتیجه را بگیرند. به عنوان مثال برای راحت‌تر شدن امور ثبت نام برای وام صندوق کارآفرینی امید، صنایع و کسب و کار‌های بومی می‌توانند از طریق سامانه دست تو دست به راحتی فرم درخواست اولیه وام را تکمیل نمایند. پس از آن دست تو دست با پیگیری‌های لازم نتیجه نهایی را در اسرع وقت به آن‌ها اعلام می کند. بنابراین همزمان با اینکه نیاز به مراجعه به صندوق نیست بخش اصلی پیگیری‌ها انجام می‌شود و صاحب کسب و کار می‌تواند به راحت ترین شکل ممکن تسهیلات مد نظر خود را دریافت نماید.

از سازمان‌های همکار با دست تو دست می‌توان به نظام مهندسی معدن، سازمان نظام مهندسی ساختمان، کمیته امداد، تعاون روستایی، صندوق کارآفرینی امید، تادرا، بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، شرکت شهرک‌های صنعتی ایران و.. اشاره کرد.

پراکندگی جغرافیایی مشاغل دست تو دست

پراکندگی جغرافیایی مشاغل دست تو دست با این هدف ایجاد شده که هر کسب و کاری که در هر نقطه ای در کشور در حال فعالیت می‌باشد بتواند براحتی خود را معرفی نماید. و از طرفی از طریق این پنل بتوان افراد مرتبط با کسب و کار خود از تامین کننده تجهیزات گرفته تا مشتریان بالقوه را بدون محدودیت مکانی و زمانی پیدا کرد.

یکی از مهم ترین امکاناتی سامانه دست تو دست در بخش پنل پراکندگی خود ایجاد نموده سامانه منطقه یاب است. از طریق پنل منطقه یاب می‌توان مناطق مختلف ایران تا چهار زیر بخش بررسی کرد.

سکوی نیازمندی‌های دست تو دست

سکوی نیازمندی‌های دست تو دست سامانه‌ای است که برای کاربران این امکان را فراهم کرده که بتوانند براحتی به صورت آنلاین درخواست استعلام قیمت خود را ثبت نمایند. کارشناسان مرتبط با این واحد در دست تو دست در کوتاهترین زمان ممکن قیمت‌های اعلامی از تامین کنندگان را اطلاع رسانی نموده و تجربه خرید رضایت بخشی را برایتان فراهم می‌کنند.
یکی دیگر از خدمات اعلام شده در سامانه نامبرده درخواست معاوضه کالا می‌باشد. از طریق سیستم معاوضه کالای دست تو دست می‌توانید کالای خود را اعلام نموده و با کالای مدنظرتان تعویض کنید.

اخبار و مقالات دست تو دست

در سامانه اخبار و مقالات دست تو دست کلیه اخبار بروز مرتبط با پنل های نامبرده، آموزش‌ها، مقالات علمی، معرفی قابلیت‌های سازمان و... انجام می‌شود. بنابراین می‌توانید بروزترین اخبار و مفید‌ترین مقالات را از این بخش مطالعه نمایید.

 

دیدگاه

دیدگاه شما

پیشنهادی برای شما

نایلون های عریض کشاورزی نایلون های عریض3الی 10متری

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

فرش ماشینی نگین کسری فرش ماشینی زمینه کرمی

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

تابلو برق EK36 Electrical panel EK36

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

رفع مسئولیت

مطالب بخش سبک زندگی « دسـ تو دسـ » در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند . تیم تحریریه‌ی « دسـ تو دسـ » همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود « دسـ تو دسـ » اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب « دسـ تو دسـ » را به کار بگیرد و با توجه به آنچه گفته شد، « دسـ تو دسـ » مسئولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند

+
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین
Loading...