7 اردیبهشت 2024
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 3 دقیقه
' 3
بازدید دست تو دست از تامین کننده گلخانه‌ای احمد‌آباد مشیر

بازدید میدانی دست تو دست از تامین کننده گلخانه‌ای معرفی شده از سمت دفتر خدمات روستایی (ict) احمد‌آباد مشیر در هجده ام دی ماه 1402 انجام شد. در ادامه گزارش کلی از این بازدید درج شده است.

از آنجا که هدف اصلی دست تو دست ایجاد زنجیره تامین در سراسر کشور می باشد. یکی از مواردی که در این زمینه باید اساسی مورد توجه قرار بگیرد انتخاب بهترین تامین کنندگان است که باکیفیت ترین محصولات را تولید می کنند.
پس از آن مسئله ای که باید مورد توجه قرار بگیرد بازدید دوره ای و جلسات هدفمند می باشد که در راستای آن می توان مشکلات ایجاد شده در زمینه آن کسب و کار را برطرف نمود و برای رشد پله های ترقی کسب و کار، استراتژی های جدیدی ایجاد نمود. زیرا از این طریق همزمان با ارزش افزوده ای که برای تامین کننده ایجاد می شود، دست تو دست نیز به عنوان بهترین بازار برای مشتریان هدف شناسایی خواهد شد.

دفتر خدمات روستایی احمد آباد مشیر

یکی از مهمترین راه هایی که از طریق آن دست تو دست توانست بهترین ارتباط را با تامین کننده احمد آباد مشیر ایجاد نماید، دفتر خدمات روستایی بود.
این دفتر روستایی با مدیریت خانم دهقان نقش مهمی در توسعه اقتصاد دیجیتال روستای احمد آباد خواهد داشت. زیرا از این طریق تامین کنندگان می توانند به راحتی با بازار هدف خود ارتباط گرفته و نقش مهمی در اشتغال زایی روستا نیز ایجاد نمایند.

آقای پور‌رضا تامین کننده گلخانه ای دست تو دست

آقای پور‌رضا یکی از تامین کننده های برتر دست تو دست در زمینه های تولید نشاء گلخانه ای، خیارسبز، انواع سم و کود کشاورزی می باشد.
محصولات تولید شده توسط آقای پور‌رضا در گلخانه خود به قدری با کیفیت و استاندارد هستند که دست تو دست در اولین پیشنهاد به فروشندگان خود حتما ایشان را معرفی خواهد نمود.
امید است دست تو دست هم و با بازدید های دوره ای بتوانیم با‌کیفیت ترین محصولات را به دست مشتریان با مناسب ترین قیمت ممکن برسانیم.

دیدگاه

دیدگاه شما

پیشنهادی برای شما

نایلون های عریض کشاورزی نایلون های عریض3الی 10متری

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

فرش ماشینی نگین کسری فرش ماشینی زمینه کرمی

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

تابلو برق EK36 Electrical panel EK36

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

رفع مسئولیت

مطالب بخش سبک زندگی « دسـ تو دسـ » در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند . تیم تحریریه‌ی « دسـ تو دسـ » همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود « دسـ تو دسـ » اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب « دسـ تو دسـ » را به کار بگیرد و با توجه به آنچه گفته شد، « دسـ تو دسـ » مسئولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند

+
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین
Loading...