8 آذر 1402
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 2 دقیقه
' 2
اجرای سبک های نوین در مدیریت روستاها ضروری است.

برگزاری همایش:

اجرای سبک های نوین در مدیریت روستاها ضروری است.


به گزارش اطلس هوشمند امور روستایی دست تو دست استاندار خراسان شمالی صبح روز 7 آذر ماه در رویداد استارت آپ روستایی گفت :اجرای سبک های نوین در اداره روستاها می تواند به عنوان الگو برای سایر روستا در قالب تدوین کتاب در رشد و تعالی و توسعه فرهنگی و اجتماعی روستاها اثر گذار باشد .
محمدرضا حسین نژاد بر اهمیت نقش سیستم های نوین حاکمیتی در جامعه تاکید کرد و افزود: یکی از استارت آپ ها می تواند اصلاح شیوه های مصرف آب باشد که با حداقل آبیاری بهترین راندمان آبیاری انجام شود یعنی هوشمند سازی و استفاده از زیرساخت های اینترنتی در مدیریت آب.
وی اظهار داشت : در حال حاضر ۹۵ درصد روستاها از اینترنت پرسرعت برخوردارند و بیش از دویست کیلومتر فیبر نوری اجرا شده که تا پایان سال جاری نیز تمام روستاها از اینترنت برخوردار خواهند شد.
حسین نژاد از دهیاران به عنوان سکان داران اجرایی روستاها نام برد و گفت : دهیاران می توانند با همفکری نخبگان و مردم روستا روش اداره روستا را تغییر دهند و از روش های قدیمی با بازدهی کمتر دوری کنند چون هدف ما این است اداره روستا ها با سبک های جدید و نوین و مطابق با استانداردهای جهانی انجام شود.

این جلسه نیز شامل ارائه اطلس هوشمند امور روستایی توسط دکتر نجفی مدیرعامل دست تو دست جهت همکاری با خراسان شمالی بوده است.

دیدگاه

دیدگاه شما

پیشنهادی برای شما

نایلون های عریض کشاورزی نایلون های عریض3الی 10متری

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

فرش ماشینی نگین کسری فرش ماشینی زمینه کرمی

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

تابلو برق EK36 Electrical panel EK36

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

رفع مسئولیت

مطالب بخش سبک زندگی « دسـ تو دسـ » در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند . تیم تحریریه‌ی « دسـ تو دسـ » همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود « دسـ تو دسـ » اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب « دسـ تو دسـ » را به کار بگیرد و با توجه به آنچه گفته شد، « دسـ تو دسـ » مسئولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند

+
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین
Loading...