18 آبان 1402
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 2 دقیقه
' 2
جشنواره انار تفت

جشنواره انار تفت


بنا بر خبرگزاری  دست تو دست جشنواره انار تفت برای چهارمین بار اقدام به برگزاری محصولات انار و صنایع دستی کرده است.
در این جشنواره انار باغشهر زیبای تفت هر شب برنامه های شاد و متنوعی را برای عموم مردم در نظر گرفته اند.
همانطور که می دانید انار نماد شادی و نماد باروری است که در شهر زیبای تفت بسیار معروف بوده و بیشتر مردم شهر تفت را مرکز انار می دانند.
 از این رو مسئولین برگذاری این جشنواره قصد دارند این جشنواره را نسبت به سال های گذشته بهتر و پر شور تر برگزار کنند.
از این رو غرفه های انار را که مختص به محصولات انار است برای رونمایی در نظر گرفته اند که همه شرکت کنندگان بتوانند از این غرفه ها استفاده کنند و محصولات انار و صنایع دستی را مشاهده کنند.
حال شما هم دعوتید به چهارمین جشنواره انار باغشهر زیبای تفت که زمان افتتاحیه این جشنواره از پنجشنبه  11 آبان ماه لغایت 18 آبان ماه از ساعت 18 الی 22 است.
مکان برگزاری این جشنواره در مجموعه  باغ صدری – کانون ملی ولایت عمارت باغشهر می باشد.

دیدگاه

دیدگاه شما

پیشنهادی برای شما

نایلون های عریض کشاورزی نایلون های عریض3الی 10متری

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

فرش ماشینی نگین کسری فرش ماشینی زمینه کرمی

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

تابلو برق EK36 Electrical panel EK36

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

رفع مسئولیت

مطالب بخش سبک زندگی « دسـ تو دسـ » در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند . تیم تحریریه‌ی « دسـ تو دسـ » همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود « دسـ تو دسـ » اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب « دسـ تو دسـ » را به کار بگیرد و با توجه به آنچه گفته شد، « دسـ تو دسـ » مسئولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند

+
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین
Loading...