17 آذر 2023
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 2 دقیقه
' 2
تشریح طرح اطلس هوشمند روستا ویژه بخش‌ گاریزات و کهدوئیه

به گزارش دست تو دست، در راستای اجرای طرح اطلس هوشمند روستا و پیرو اجرای گام‌به گام طرح در استان یزد، نشست آموزشی پلتفرم جامع خدمات و محصولات دس تو دس در محل بخشداری گاریزات انجام شد.

در این نشست‌ها اهداف و برنامه‌های اطلس هوشمند روستا برای دهیاران بخش گاریزات تشریح شد.

به جهت گردآوری بانک اطلاعات از روستاها و بخش‌های استان یزد در راستای شبکه‌سازی گسترده، معرفی و فروش محصولات تولیدی روستاییان و عشایر، پلتفرم دست تو دست اقدام به اجرای طرح اطلس هوشمند روستا نموده است.

با همکاری دهیاران در سطح استان نیز به معرفی مشاغل روستایی و ظرفیت‌های هر منطقه جهت توسعه و فروش محصولات و رفع نیازمندی‌های روستا می‌نماید.

دیدگاه

دیدگاه شما

پیشنهادی برای شما

نایلون های عریض کشاورزی نایلون های عریض3الی 10متری

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

فرش ماشینی نگین کسری فرش ماشینی زمینه کرمی

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

تابلو برق EK36 Electrical panel EK36

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

رفع مسئولیت

مطالب بخش سبک زندگی « دسـ تو دسـ » در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند . تیم تحریریه‌ی « دسـ تو دسـ » همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود « دسـ تو دسـ » اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب « دسـ تو دسـ » را به کار بگیرد و با توجه به آنچه گفته شد، « دسـ تو دسـ » مسئولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند

+
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین
Loading...