25 مرداد 1402
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 5 دقیقه
' 5
نشست توجیهی مجموعه بخشداری بهمن در راستای اجرای طرح اطلس هوشمند روستا

 به گزارش دست تو دست، پیرو راه‌اندازی اطلس هوشمند روستا در استان یزد، نشست آموزشی پلتفرم جامع خدمات و محصولات دس تو دس با حضور مدیران مجموعه شرکت دس تو دس در محل بخشداری بهمن برگزار شد.
 
در ابتدای این جلسه امیر نجفی از اهداف و نتایج شکل‌گیری اطلس هوشمند روستا برای معرفی و ارتقا سطح خدمات در روستاها پرداخت و چگونگی سازوکار و پیاده سازی این دستاورد بزرگ را خدمت حاضران تشریح کرد.
 
مدیرعامل شرکت توسعه تجارت فربد مهر کویر یزد اظهار داشت: به منظور شبکه‌سازی گسترده، معرفی و فروش محصولات تولیدی روستاییان و عشایر، پلتفرم دست تو دست با همکاری دهیاران در سطح استان اقدام به معرفی مشاغل روستایی و ظرفیت‌های هر منطقه جهت توسعه و فروش محصولات و رفع نیازمندی‌های روستا می‌نماید.
 
وی گفت: یکی از نیازهای اساسی جوامع برای رسیدن به رشد و توسعه در وهله اول شناخت ظرفیت‌ها و منابع انسانی توانمند در هر جامعه‌ای است که سبب می‌شود مسئولان ضمن بهره‌گیری از این استعدادها و ظرفیت‌ها در جهت رشد، شکوفایی و توسعه بیش از پیش جوامع و نیروی جوان خود به خصوص روستاها اقدام کنند.
 
نجفی تصریح کرد: با توجه به فعالیت چشمگیر و گسترده پلتفرم دست تو دست با سازمان‌ها؛ ارگان ها و مجموعه های مختلف و متنوع در کشور این شرکت در نظر دارد ظرفیت‌های مختلف هر بخش و روستا را معرفی نماید و از این طریق شبکه سازی لازم برای معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی های هر روستا فراهم نماید.

مدیرعامل پلتفرم دس تو دس بیان کرد: دهیاران و شوراهای سطح استان یزد می‌توانند از طریق وب سایت رسمی خود در پلتفرم دست تو دست اقدام به بارگذاری اطلاعات و معرفی مشاغل روستایی و محصولات تولیدی مردم روستا در این شبکه نمایند علاوه بر این هر محصول روستا می‌تواند از خدمات لازم برای توسعه اشتغال، برندسازی، بسته بندی و شبکه فروش نیز بهره ببرد.

نجفی خاطرنشان کرد: این امر می‌تواند ضمن معرفی محصولات بومی هر منطقه در جهت توسعه فروش محصولات تولید شده موثر باشد و منجر به جذب گردشگر به منطقه شود که این امر تا حد زیادی بهره‌مندی مردم از خدمات رفاهی را بهتر و بیشتر خواهد کرد.

وی افزود: از دیگر زیرساخت‌های خوب فراهم شده در اختیار دهیاران ثبت نیازمندی‌های هر منطقه و روستای استان در داخل وب سایت می‌باشد؛ در صورت ثبت هر نوع نیازمندی از سوی دهیاران در پلتفرم دست تو دست، این مجموعه خدمات لازم را با قیمت کارخانه برای مجموعه دهیاری فراهم می‌نماید.

در ادامه جزئیات بیشتری از امکانات پلتفرم جامع خدمات و محصولات دست تو دست ارائه و نحوه کار و فعالیت دهیاران در پلتفرم دس تو دس تشریح شد.

نشست توجیهی و آموزشی شرکت دس تو دس پیرو اجرای طرح هوشمند روستا در محل بخشداری بهمن برگزار شد.

نشست توجیهی مجموعه بخشداری بهمن در راستای اجرای طرح اطلس هوشمند روستا
نشست توجیهی مجموعه بخشداری بهمن در راستای اجرای طرح اطلس هوشمند روستا
نشست توجیهی مجموعه بخشداری بهمن در راستای اجرای طرح اطلس هوشمند روستا

دیدگاه

دیدگاه شما

پیشنهادی برای شما

نایلون های عریض کشاورزی نایلون های عریض3الی 10متری

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

فرش ماشینی نگین کسری فرش ماشینی زمینه کرمی

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

تابلو برق EK36 Electrical panel EK36

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

رفع مسئولیت

مطالب بخش سبک زندگی « دسـ تو دسـ » در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند . تیم تحریریه‌ی « دسـ تو دسـ » همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود « دسـ تو دسـ » اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب « دسـ تو دسـ » را به کار بگیرد و با توجه به آنچه گفته شد، « دسـ تو دسـ » مسئولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند

+
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین
Loading...