13 تیر 1402
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 2 دقیقه
' 2
حضور دس تو دس در چهارمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی شهر هوشمند ایران

به گزارش دس تو دس، در راستای برگزاری چهارمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی شهر هوشمند در مصلی تهران بیش از ۱۵ شرکت فناور و دانش بنیان استان در نمایشگاه مستقر هستند.

شرکت های استان با حمایت استانداری یزد و مشارکت شهرداری یزد و همکاری سازمان نظام صنفی رایانه ای، پاویون استان یزد با حضور فاوای شهرداری یزد از ۱۱ لغایت ۱۳تیرماه در محل مصلی تهران خدمات و دستاوردهای خود را ارائه میکنند.

این نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی شهر هوشمند زمینه ای برای ارائه ظرفیت ها و توانمندی های استان یزد به تمامی دستگاه‌ها و سازمان های سراسر کشور خواهد بود.

برنامه های جانبی متعددی برای این رویداد تدارک دیده شده است از جمله این برنامه ها برگزاری پنل های تخصصی و ارائه تجربیات به صورت سخنرانی است.

دیدگاه

دیدگاه شما

پیشنهادی برای شما

نایلون های عریض کشاورزی نایلون های عریض3الی 10متری

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

فرش ماشینی نگین کسری فرش ماشینی زمینه کرمی

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

تابلو برق EK36 Electrical panel EK36

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

رفع مسئولیت

مطالب بخش سبک زندگی « دسـ تو دسـ » در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند . تیم تحریریه‌ی « دسـ تو دسـ » همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود « دسـ تو دسـ » اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب « دسـ تو دسـ » را به کار بگیرد و با توجه به آنچه گفته شد، « دسـ تو دسـ » مسئولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند

+
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها نزدیک ترین ها
Loading...