20 خرداد 1402
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 1 دقیقه
' 1
نظارت بر طرح های عمرانی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان یزد

به گزارش دست تو دست؛ محمد دهقان، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان یزد با حضور در شهرک های صنعتی صدوق، جهان آباد، میبد دو و ناحیه صنعتی رستاق ضمن بازدید میدانی از روند اجرایی طرح های عمرانی در این شهرک ها، در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته برای پیشرفت فیزیکی آن‌ها قرار گرفت.

ایجاد شبکه روشنایی و زیرسازی و روسازی برخی معابر در شهرک صنعتی صدوق، ایجاد مخزن آب در شهرک صنعتی جهان آباد، احداث پل و ایمن سازی خطوط انتقال انرژی و سردر شهرک صنعتی میبد دو و پروژه های عمرانی ناحیه رستاق از طرح هایی بود که در این بازدید مورد بررسی قرار گرفت.

دیدگاه

دیدگاه شما

پیشنهادی برای شما

نایلون های عریض کشاورزی نایلون های عریض3الی 10متری

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

فرش ماشینی نگین کسری فرش ماشینی زمینه کرمی

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

تابلو برق EK36 Electrical panel EK36

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

رفع مسئولیت

مطالب بخش سبک زندگی « دسـ تو دسـ » در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند . تیم تحریریه‌ی « دسـ تو دسـ » همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود « دسـ تو دسـ » اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب « دسـ تو دسـ » را به کار بگیرد و با توجه به آنچه گفته شد، « دسـ تو دسـ » مسئولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند

+
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین
Loading...