9 خرداد 1402
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 2 دقیقه
' 2
نشست مشترک صندوق بیمه کشاورزی استان با پلتفرم دس تو دس

به گزارش دست تو دست، در راستای همکاری ها و تفاهم نامه های مشترک بین مجموعه های مختلف استان یزد با پلتفرم جامع خدمات و محصولات دس تو دس نشست مشترکی بین امیر نجفی مدیرعامل پلتفرم دس تو دس با مجموعه صندوق بیمه کشاورزی، روستاییان و عشایر استان یزد برگزار شد.

این نشست با حضور امیر نجفی مدیرعامل پلتفرم دس تو دس و محمدجواد رحیمی‌نسب مدیرکل صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد در جهت همکاری متقابل دو مجموعه در راستای با توجه به ظرفیت های طرفین در راستای توسعه فرهنگ همگانی شدن بیمه در استان برقرار شد.

همچنین مدیرعامل پلتفرم دس تو دس به زیرساخت قوی و ظرفیت های این مجموعه در زمینه برقراری شبکه پایدار در بین مجموعه های مختلف از جمله امور روستایی استان یزد اشاره کرد.

در این جلسه در خصوص اعطای کارگزاری رسمی صندوق بیمه کشاورزی استان یزد به پلتفرم دست تو دست مباحثی مطرح شد و مقرر گردید پس از بررسی کامل در صورت تایید از سوی پلتفرم دست تو دست قرارداد همکاری مابین دو مجموعه در جهت اعطای کارگزاری رسمی صندوق بیمه کشاورزی به پلتفرم دس تو دس امضاء شود.

 

نشست مشترک صندوق بیمه کشاورزی استان با پلتفرم دس تو دس
نشست مشترک صندوق بیمه کشاورزی استان با پلتفرم دس تو دس

دیدگاه

دیدگاه شما

پیشنهادی برای شما

نایلون های عریض کشاورزی نایلون های عریض3الی 10متری

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

فرش ماشینی نگین کسری فرش ماشینی زمینه کرمی

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

تابلو برق EK36 Electrical panel EK36

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

رفع مسئولیت

مطالب بخش سبک زندگی « دسـ تو دسـ » در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند . تیم تحریریه‌ی « دسـ تو دسـ » همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود « دسـ تو دسـ » اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب « دسـ تو دسـ » را به کار بگیرد و با توجه به آنچه گفته شد، « دسـ تو دسـ » مسئولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند

+
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین
Loading...