12 اردیبهشت 1402
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 4 دقیقه
' 4
اگر بورس مدیریت شود قیمت لوله و فاضلاب تا 30 درصد پایین تر از قیمت های کنونی خواهد شد

محمدحسن همتی، مدیرعامل شرکت وینکا پولیکا یزد در گفت‌وگو با خبرنگار دسـ تو دسـ اظهار داشت: در سال 1400 شرکت وینکا پولیکا یزد به ثبت رسید و اوایل مرداد ماه سال 1401 توانستیم به تولید انبوده محصول خود برسیدیم.

وی گفت: شعار، پایه و اساس ما در این شرکت با کیفیت زندگی کن می‌باشد؛ همواره سعی بر این داشتیم که فرآیند تولید و فرآیند تکنولوژی را بر اساس بهترین کیفیت برنامه ریزی کنیم و یکی از گزینه های مدنظر شرکت در این هدف قیمت های بهینه محصولات تولیدی است؛ همراه بودن کیفیت بالا با قیمت بسیار پایین غیر ممکن است اما وینکا سعی بر این داشته است با راهکارهای مختلف و سود مقبول در کنار کیفیت قیمت مناسب را هم برای محصولاتش تعیین کند.

مدیرعامل شرکت وینکا پولیکا تصریح کرد: در حال حاضر این شرکت با تعداد بالغ بر 15 نفر در زمینه لوله محصولات سعی بر این داریم در سال های نچندان دور و آتی محصولات خود را به مرحله صادرات برسانیم و در جهت تحقق شعار سال که مهار تورم و رشد تولید است با قیمت معقول در نظر گرفته شده به شعار مورد نظر برسیم البته برای تحقق این هدف تنها به حمایت های مسئولان نیاز داریم.

همتی خاطرنشان کرد: یکی از چالش هایی که در سازمان و رسته کاری ما وجود دارد نوسات قیمت و افزایش قیمت مواد اولیه ای که از طریق بورس انجام می‌شود است و به دلیل درخواست ها و بازخوردهایی که از درخواست در روال کاری بورس قرار دارد افزایش غیر معقول قیمت ها را در پی خواهد داشت و هر لحظه قیمت ها افزایش می‌یابد و ما را با مشکل جدی مواجه می نمایند در صورتی که اگر مدیریت درست می‌شد قیمت لوله و فاضلاب تا 30 درصد پایین تر از قیمت های کنونی می‌بود.

وی در خصوص اهیمت شکل گیری پلتفرم جامع خدمات و حصولات دس تو دس بیان کرد: در زمانه ای دیجیتال مارکتینگ قرار داریم و اغلب مردم به دلیل مسافت مشکلات دیگری که بر سر راه دارند به صورت حضوری و میدانی نمی توانند وارد میدان شوند لذا از گزینه های دیجیتال استفاده می کنند و ما می توانیم با قرارگیری در این بازار و شبکه های دیجیتال فروش خدمات بهتری را در ارائه محصولات به مردم و جامعه هدف داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت وینکا پولیکا یزد خاطرنشان کرد: حمایت از تولید در کشور وجود ندارد و بیشتر بحث و حرف وجود دارد برای دریافت یک وام به ده ها ارگان مراجعه داشتم و یک پروسه شش تا هفت ماهه برای آن طی شد که واقعا سخت گذشت و من را از ورود به این بازار پیشمان کرد. در حال حاضر نان در دلالی است و یک صنعت گر سختی هایی را در بازار دارد اما اصلا برای صنعتگر صرفه اقتصادی ندارد و برای مردم فقط کار می‌کند و هیچ توجیه اقتصادی وجود ندارد و تنها دغدغه کار فراوان است. 

دیدگاه

دیدگاه شما

پیشنهادی برای شما

نایلون های عریض کشاورزی نایلون های عریض3الی 10متری

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

فرش ماشینی نگین کسری فرش ماشینی زمینه کرمی

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

تابلو برق EK36 Electrical panel EK36

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

رفع مسئولیت

مطالب بخش سبک زندگی « دسـ تو دسـ » در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند . تیم تحریریه‌ی « دسـ تو دسـ » همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود « دسـ تو دسـ » اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب « دسـ تو دسـ » را به کار بگیرد و با توجه به آنچه گفته شد، « دسـ تو دسـ » مسئولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند

+
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین
Loading...