6 اردیبهشت 1402
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 3 دقیقه
' 3
صادرات شرکت وینکا پولیکا یزد به کشورهای منطقه ای و فرامنطقه ای

به گزارش دسـ تو دسـ، شرکت وینکا پولیکا یزد با برخورداری از تجهیزات روز دنیا و آزمایشگاهی مجهز، در زمینه تولید لوله های پولیکا با اشتغال زایی برای 10 نفر نیروی پرسنل و کارگر کار خود را به طور رسمی از سال 1400 در شهرک صنعتی یزد آغاز کرد.

این شرکت در راستای جلب رضایت مشتریان خود با بهره گیری از مواد اولیه بسیار مرغوب و با کیفیت و همکاری با متخصصین این حوزه، موفق به تولید محصولات متنوعی در حوزه سیستم انتقال آب و فاضلاب شد.

استفاده از نوآوری در فرمولاسیون و بهینه سازی آن، بزرگترین وجه تمایز این واحد تولیدی با سایر برندهای مشابه در این صنعت به عنوان یکی از مزیت های رقابتی این شرکت اعلام شده است.

محصولات تولیدی وینکا پولیکا یزد در تمام مراحل تولید به صورت کامل مورد بررسی و کنترل کیقیت قرار می‌گیرند تا محصولات نهایی از کیفیتی مرغوب و قابل رقابت با نمونه های داخلی و خارجی برخوردار باشند.

لذا برای دستیابی به چنین هدف مهمی در کنار بهره‌گیری از فرمولاسیون دقیق، مواد اولیه ساخت محصولات U-pvc را از کمپانی های شناخته شده تهیه کرده و آنها را پس از انجام آزمایش های کیفی متعدد وارد پروسه تولید می‌کند.

اشتغال زایی نیروی متخصص، ثبات قیمت و کیفیت، مشتری مداری، تولیدات استاندارد، صادرات به کشورهای منطقه ای و فرامنطقه ای، ارتقا سطح تکنولوژی، افزایش ظرفیت و تنوع در تولید، تحویل به موقع سفارشات از جمله مهم ترین اهداف استراتژیک شرکت وینکا پولیکا یزد است.

این شرکت جهت معرفی و فروش محصولات خود به شرکت های بزرگ و فروشندگان لوله و اتصالات از مدت ها قبل فعالیت اقتصادی و کسب و کار خود را در پلتفرم جامع خدمات و محصولات دسـ تو دسـ آغاز کرده است تا از این طریق ضمن ایجاد دسترسی آسان خریداران محترم به این محصول، کسب و کار خود را در فضای نوین اقتصادی رونق دهد.

مشاهده صفحه اختصاصی شرکت وینکا پولیکا در پلتفرم جامع خدمات و محصولات دسـ تو دسـ

شما نیز تامین کننده شوید

دیدگاه

دیدگاه شما

پیشنهادی برای شما

نایلون های عریض کشاورزی نایلون های عریض3الی 10متری

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

فرش ماشینی نگین کسری فرش ماشینی زمینه کرمی

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

تابلو برق EK36 Electrical panel EK36

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

رفع مسئولیت

مطالب بخش سبک زندگی « دسـ تو دسـ » در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند . تیم تحریریه‌ی « دسـ تو دسـ » همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود « دسـ تو دسـ » اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب « دسـ تو دسـ » را به کار بگیرد و با توجه به آنچه گفته شد، « دسـ تو دسـ » مسئولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند

+
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین
Loading...