21 تیر 1401
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 2 دقیقه
' 2
دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی شرکت های کوچک و متوسط

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، این نمایشگاه همزمان با گرامیداشت دهه «تولید و تجارت» (یکم تا دهم تیرماه) همراه با برپایی پاویون ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها با حضور "سیدرضا فاطمی امین" وزیر صنعت، معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از امروز به مدت چهار روز کار خود را آغاز کرد.

لزوم جذب سرمایه گذاران ریسک پذیر در حوزه ایده های نو

"محمد رضا مرتضوی" دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران در این زمینه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: شرکت های دانش بنیان، تولیدکننده ایده و شیوه های نوین در حوزه های تجارت، صنعت، کشاورزی و غیره هستند.

وی بیان داشت: کشور نیاز به تولید ایده های جدید و شیوه‌های مدرن دارد و می‌توان گفت این فعالیت‌ها سال‌هاست که در کشور شکل گرفته و امروز نیازمند تقویت این فعالیت ها و ایجاد محیطی به منظور تبدیل ایده ها به ثروت برای کشور هستیم.

مرتضوی یادآور شد: طی چند سال گذشته بیشتر مغزهای این کشور را صادر کرده ایم تا محصولات دانش بنیان و ایده‌های نو، اما امروز حرکتی بنیان گذاشته شده که این مغزها و تولیداتشان را در کشور نگه داریم که می تواند زمینه ساز تحولات بزرگی برای کشور باشد.

دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی شرکت های کوچک و متوسط
دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی شرکت های کوچک و متوسط
دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی شرکت های کوچک و متوسط

دیدگاه

دیدگاه شما

پیشنهادی برای شما

نایلون های عریض کشاورزی نایلون های عریض3الی 10متری

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

فرش ماشینی نگین کسری فرش ماشینی زمینه کرمی

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

تابلو برق EK36 Electrical panel EK36

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

رفع مسئولیت

مطالب بخش سبک زندگی « دسـ تو دسـ » در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند . تیم تحریریه‌ی « دسـ تو دسـ » همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود « دسـ تو دسـ » اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب « دسـ تو دسـ » را به کار بگیرد و با توجه به آنچه گفته شد، « دسـ تو دسـ » مسئولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند

+
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین
Loading...