21 دی 1401
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 2 دقیقه
' 2
تکمیل باند دوم محور اردکان- چوپانان ارمغان سفر رییس جمهور به یزد

تکمیل باند دوم محور اردکان- چوپانان ارمغان سفر رییس جمهور به یزد

تکمیل باند دوم محور اردکان- چوپانان ارمغان سفر رییس جمهور به یزد

مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد گفت:در یکسال گذشته باند دوم محور اردکان - چوپانان به طول ۳۰ کیلومتر با اعتبار ۸۵۰ میلیارد ریال تکمیل شده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد،  احسان خواجه رضایی مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد، در بازخوانی مصوبات دور اول سفر رئیس جمهور به یزد، گفت: در یکسال گذشته باند دوم محور اردکان - چوپانان به طول ۳۰ کیلومتر با اعتبار ۸۵۰ میلیارد ریال تکمیل شده است.

وی افزود: در استان یزد ۸۲۰ کیلومتر مسیر بزرگراهی در حال اجرا وجود دارد که از این ۸۲۰ کیلومتری که در برنامه کاری شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل است نزدیک به ۳۵۰ کیلومتر آن به اتمام رسیده است و زیر بار ترافیکی است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد گفت: از سال گذشته تا کنون ۳۰۰ کیلومتر بزرگراه در حال اجراست که همگی احداث باند دوم است که در محورهای منتهی به استان خراسان جنوبی به استان سمنان و فارس هستند.

وی اظهارداشت: دو محور داخل استان یزد در حال احداث است؛ همچنین ۱۷۰ کیلومتر نیز برنامه داریم که با اتمام مطالعات آن عملیات اجرایی آغاز شود.

دیدگاه

دیدگاه شما

پیشنهادی برای شما

نایلون های عریض کشاورزی نایلون های عریض3الی 10متری

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

فرش ماشینی نگین کسری فرش ماشینی زمینه کرمی

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

تابلو برق EK36 Electrical panel EK36

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

رفع مسئولیت

مطالب بخش سبک زندگی « دسـ تو دسـ » در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند . تیم تحریریه‌ی « دسـ تو دسـ » همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود « دسـ تو دسـ » اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب « دسـ تو دسـ » را به کار بگیرد و با توجه به آنچه گفته شد، « دسـ تو دسـ » مسئولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند

+
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین
Loading...