21 دی 1401
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 2 دقیقه
' 2
مرمت و احیای 215 رشته قنات طی یکسال

 

یکی از مصوبات سفر رئیس جمهور به استان یزد احیای قنوات این استان بود و در طول کمتر از یک سال، ۲۱۵ رشته قنات استان یزد مرمت و احیا شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، آیت الله سیدابراهیم رئیسی صبح روز پنجشنبه 22 دی‌ماه با حضور در استان یزد دومین دور سفر استانی خود به دارالعباده یزد را آغاز می‌کند.

در این سفر که به مدت دو روز انجام می‌‎شود، برنامه‌های مختلفی در نظر گرفته شده که از جمله آن می‌توان به دیدار با اقشار مختلف مردم در میدان امیرچخماق یزد اشاره کرد.

همچنین رئیس جمهور در سفر خود به استان یزد از برخی پروژه‌ها بازدید کرده و در نشست با اقشار مختلف مردم، صنعت‌گران، نخبگان و مسئولان به تصویب پروژه‌هایی در راستای توسعه هرچه بیشتر استان و رفع مشکلات و نیازهای یزد می‌پردازد.

پیگیری مصوبات سفر نخست رئیس جمهور به یزد در سال گذشته هم موضوعی است که توسط هیئت دولت در این سفر انجام می‌شود از این رو، خبرگزاری تسنیم تا انجام این‌ سفر، هر روز به بررسی میزان پیشرفت برخی از پروژه‌های سفر رئیس جمهور در دور قبل می‌پردازد.

یکی از این مصوبات، لایروبی از 215 قنات استان بود که بسیاری از آنها به دلیل بی‌توجهی و سهل‌انگاری در طول سال‌های گذشته به صورت کامل از دسترس و استفاده خارج شده بودند.

دیدگاه

دیدگاه شما

پیشنهادی برای شما

نایلون های عریض کشاورزی نایلون های عریض3الی 10متری

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

فرش ماشینی نگین کسری فرش ماشینی زمینه کرمی

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

تابلو برق EK36 Electrical panel EK36

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

رفع مسئولیت

مطالب بخش سبک زندگی « دسـ تو دسـ » در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند . تیم تحریریه‌ی « دسـ تو دسـ » همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود « دسـ تو دسـ » اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب « دسـ تو دسـ » را به کار بگیرد و با توجه به آنچه گفته شد، « دسـ تو دسـ » مسئولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند

+
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین
Loading...