21 دی 1401
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 3 دقیقه
' 3
بازگشت ۷۶ واحد راکد یزد به چرخه تولید

یکی از مصوبات بسیار مهم سفر اول رئیس جمهور به استان یزد که عملیاتی و اجرایی شده، بازگشت ۷۶ واحد راکد یزد به چرخه تولید بوده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، در دور قبل سفر رئیس جمهور به استان یزد، مصوبات مختلفی رقم خورد که یکی از برنامه‌های هیئت دولت در این سفر، بررسی میزان پیشرفت هر یک از این مصوبات است.

از این رو خبرگزاری تسنیم در هفته جاری و روزهای منتهی به دور دوم سفر رئیس جمهور به استان، اقدام به بررسی برخی از پروژه‌های سفر قبل و میزان پیشرفت آن کرده است.

یکی از مهمترین پروژه‌های تصویب شده در سفر گذشته، مربوط به رفع موانع تولید و بازگشت کارخانه‌های تعطیل و راکد به چرخه تولید بوده است به گونه‌ای که با حضور مستقیم رئیس جمهور مصوباتی برای این واحدها در نظر گرفته شد.

مهران فاطمی استاندار یزد در ارتباط با این مصوبه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یزد با اشاره به اینکه رفع موانع تولید و کارخانه‌ها یکی از اولویت‌های بسیار مهم دولت است اظهار داشت: در سفر قبل رئیس جمهور به استان یزد هم این موضوع به صورت ویژه مورد توجه قرار گرفت.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: بلافاصله پس از سفر رئیس جمهور، پیگیری اجرای مصوبات در دستور کار قرار گرفت و به تمامی مدیران استان تاکید صورت گرفت که باید مصوبات متناسب با زمان‌بندی در نظر گرفته شده پیش برود.

وی با تاکید بر اینکه دولت به هیچ عنوان به دنبال تصویب مواردی که قابلیت اجرا ندارند نیست تصریح کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته در این زمینه، زمینه بازگشت 76 واحد صنعتی راکد استان یزد به چرخه تولید فراهم شد.

دیدگاه

دیدگاه شما

پیشنهادی برای شما

نایلون های عریض کشاورزی نایلون های عریض3الی 10متری

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

فرش ماشینی نگین کسری فرش ماشینی زمینه کرمی

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

تابلو برق EK36 Electrical panel EK36

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

رفع مسئولیت

مطالب بخش سبک زندگی « دسـ تو دسـ » در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند . تیم تحریریه‌ی « دسـ تو دسـ » همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود « دسـ تو دسـ » اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب « دسـ تو دسـ » را به کار بگیرد و با توجه به آنچه گفته شد، « دسـ تو دسـ » مسئولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند

+
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین
Loading...