21 دی 1401
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 3 دقیقه
' 3
تحقق مصوبات دور اول سفر رئیسی به یزد: 16 سامانه پایش آلودگی هوا راه اندازی می شود

تحقق مصوبات دور اول سفر رئیسی به یزد: 16 سامانه پایش آلودگی هوا راه اندازی می شود

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری یزد با بیان این که برخی از مصوبات دوره اول سفر رئیس جمهور در استان یزد به اتمام رسیده است، گفت:‌ همزمان با سفر رئیس جمهور به یزد 16 سامانه پایش آلودگی هوا در این استان نصب و راه‌اندازی می‌شود.

تحقق مصوبات دور اول سفر رئیسی به یزد: 16 سامانه پایش آلودگی هوا راه اندازی می شود

علی صالحی، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری یزد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از این استان، در جریان سفر رئیس جمهور به استان یزد ۱۰ طرح توسعه‌ای در استان یزد راه‌اندازی و افتتاح می‌شود.

وی با بیان این‌که طبق هماهنگی‌های انجام شده و تأمین اعتبارات لازم قرار است در جریان سفر سید ابراهیم رئیسی به یزد، ۱۶ سامانه پایش آلودگی هوا در استان یزد نصب شود، افزود: این مهم از جمله مصوبات دور اول سفر رئیس جمهور به استان یزد بوده که به اتمام رسیده و آماده بهره‌برداری است.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری یزد گفت: اعتبار لازم برای این پروژه بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال تعیین و با پیگیری‌های انجام شده تمام این مبلغ تأمین و زیرساخت‌های راه‌اندازی آن ایجاد شده است.

صالحی در پایان سفر رئیس جمهور به هیأت دولت به استان یزد را منشأ تقویت زیرساخت‌های توسعه‌ای دانست و خاطرنشان کرد:‌ مسئولان قبل از جریان سفر نیازهای توسعه‌ای استان را احصاء و از وزارتخانه‌های مربوطه پیگیری کرده و می‌کنند.

دیدگاه

دیدگاه شما

پیشنهادی برای شما

نایلون های عریض کشاورزی نایلون های عریض3الی 10متری

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

فرش ماشینی نگین کسری فرش ماشینی زمینه کرمی

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

تابلو برق EK36 Electrical panel EK36

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

رفع مسئولیت

مطالب بخش سبک زندگی « دسـ تو دسـ » در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند . تیم تحریریه‌ی « دسـ تو دسـ » همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود « دسـ تو دسـ » اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب « دسـ تو دسـ » را به کار بگیرد و با توجه به آنچه گفته شد، « دسـ تو دسـ » مسئولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند

+
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین
Loading...