4 دی 1401
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 2 دقیقه
' 2
برگزاری نشست مشترک رئیس و اعضای هیات مدیره سازمان با مهندسان تفتی

نشست مشترک رئیس و اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با مهندسان عضو دفتر نمایندگی شهرستان تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ نشست مشترک رئیس و اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با مهندسان عضو دفتر نمایندگی شهرستان تفت با هدف بررسی مسائل و مشکلات حوزه مهندسی این شهرستان برگزار شد.

دراین جلسه که با حضور یازده عضو هیات مدیره و 2 نفر از بازرسین سازمان برگزار شد نظرات و پیشنهادات اعضا مطرح شد، در ادامه گزارشی از اقدامات انجام شده در شهرستان توسط مدیر دفتر نمایندگی تفت و مدیر هماهنگی امور شهرستان های سازمان ارائه و در نهایت به تفصیل موارد مطرح شده توسط رئیس سازمان بررسی و دستورات لازم جهت حل و فصل آنها صادر شد.

براساس برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است اینگونه جلسات در دیگر شهرستان های استان برگزار و به صورت غیر متمرکز به مسائل و مشکلات حوزه مهندسی در شهرستان ها رسیدگی شود.

دیدگاه

دیدگاه شما

پیشنهادی برای شما

نایلون های عریض کشاورزی نایلون های عریض3الی 10متری

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

فرش ماشینی نگین کسری فرش ماشینی زمینه کرمی

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

تابلو برق EK36 Electrical panel EK36

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

رفع مسئولیت

مطالب بخش سبک زندگی « دسـ تو دسـ » در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند . تیم تحریریه‌ی « دسـ تو دسـ » همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود « دسـ تو دسـ » اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب « دسـ تو دسـ » را به کار بگیرد و با توجه به آنچه گفته شد، « دسـ تو دسـ » مسئولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند

+
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین
Loading...