4 دی 1401
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 2 دقیقه
' 2
عضویت مهندس فرهمند در شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

با حکم وزیر راه و شهرسازی مجتبی فرهمند به عنوان عضو اصلی شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان کشور انتخاب و اعتبار نامه خود را دریافت کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، مهندس «مجتبی فرهمند» پیش از این در رشته معماری با رای بالای مهندسین کشور به عنوان  منتخب جامعه مهندسین کشور در فهرست ارایه شده به وزیر راه و شهرسازی قرار گرفت.
براساس این گزارش، شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور به عنوان نهاد بالادستی سازمان های نظام مهندسی کشور کار هماهنگی و ایجاد وحدت رویه در اجرای برنامه های سازمان های استانی و تنسیق امور مهندسین در ابعاد کلان را برعهده دارد.
این شوراي متشكل از 25 عضو اصلي و 7 عضو علي البدل است كه از بين دو برابر افراد معرفي شده به وسيله هيأت عمومي با برگزاری انتخابات در هر رشته با قيد اصلي و علي البدل توسط وزير مسكن و شهرسازي انتخاب مي شوند. 
اعضاي شوراي مركزي بايد علاوه بر داشتن عضويت در هيأت مديره سازمان های استان، خوشنام و داراي سابقه انجام كارهاي طراحي، اجرايي، علمي، تحقيقي يا آموزشي برجسته و ارزنده باشند.

دیدگاه

دیدگاه شما

پیشنهادی برای شما

نایلون های عریض کشاورزی نایلون های عریض3الی 10متری

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

فرش ماشینی نگین کسری فرش ماشینی زمینه کرمی

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

تابلو برق EK36 Electrical panel EK36

قیمت :
گفتگو با غرفه دار

رفع مسئولیت

مطالب بخش سبک زندگی « دسـ تو دسـ » در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند . تیم تحریریه‌ی « دسـ تو دسـ » همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود « دسـ تو دسـ » اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب « دسـ تو دسـ » را به کار بگیرد و با توجه به آنچه گفته شد، « دسـ تو دسـ » مسئولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند

+
ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها نزدیک ترین ها
Loading...